Stal-Concordia, przegląd prasy.

1. Echo Dnia:

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola na inaugurację rundy wiosennej pokonali na własnym stadionie Concordię Elbląg 1:0 (0:0), po bramce Krystiana Getingera w 75 minucie. Warunki do gry były ciężkie, trudno było o piłkarską finezję, ale najważniejsze, że gospodarze zrobili to, co do nich należało i za to należą im się brawa.

Całość: http://www.echodnia.eu/

2. Sztafeta

Jedyną bramkę zdobył wprowadzony po przerwie za Mikołajczyka Krystian Getinger. Pomocnik Stali wykorzystał swoją szybkość, ograł próbującego łapać go za koszulkę obrońcę Concordii, następnie minął zwodem bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

http://sztafeta.pl/

Galeria: http://sztafeta.pl

3. Stalowka.eu

Galeria: http://stalowka.eu/nowosci,main,2,1,sport,1055.html

4. Stalowemiasto.pl

W W 18 kolejce II ligi grupy wschodniej, piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali przed własną publicznością Concordię Elbląg 1:0 (0:0). Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Krystian Getinger, który z powodu kontuzji opuścił większą część okresu przygotowawczego do rundy wiosennej.

http://stalowemiasto.pl/

5. Sportowefakty.pl

Mecz w drugiej połowie nie stał na wysokim poziomie. W 75. minucie po podaniu z głębi pola w pole karne wpadł Krystian Getinger, który ograł obrońcę a potem bramkarza i trafił do pustej bramki. Do końcowego gwizdka goście próbowali zdobyć wyrównującego gola, ale nie potrafili znaleźć recepty na dobrze grających gospodarzy.

http://www.sportowefakty.pl/

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni