Stal bez zgody na organizację imprez masowych.

Na 2 sierpnia zaplanowano inauguracyjny mecz sezonu 2014/2015 w którym Stalówka walczyć będzie o mistrzostwo II Ligi. W pierwszym spotkaniu zielono -czarni na własnym terenie podejmować mają Kolejarza Stróże. Dużo wskazuje jednak na to, że mecz ten rozegrany zostanie poza Stalową Wolą lub bez udziału publiczności.
W związku z trwającym remontem stadionu MOSiR przy ul. Hutniczej negatywną opinię co do obiektu wydała policja.  Prezydent Miasta nie wyraził zgody dla Klubu na organizowanie imprez masowych.
Prace na stadionie trwają a ich zakończenie planowane jest na 31 lipca, na dwa dni przed startem sezonu. Pozostają kwestie odbiorów technicznych, itp. Nie jest możliwe uzyskanie stosownych pozwoleń i opinii w jeden dzień, trzeba zachować odpowiednie terminy. W związku z tym, Stal rozważa rozegranie pierwszego meczu ligowego i ewentualnego meczu o Puchar Polski z Olimpią Grudziądz poza Stalową Wolą lub bez udziału publiczności.
Więcej informacji na ten temat niebawem.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni