Stal bez licencji na sezon 2013/2014.

Na posiedzeniu Komisji w dniach 4-5 czerwca 2013 roku Komisja ds. Licencji Klubowych rozpatrzyła wnioski licencyjne dotyczące sezonu 2013/14 klubów I ligi starających się o licencję na grę w Ekstraklasie, wnioski klubów I ligi starających się o licencję na grę w I lidze oraz klubów II ligi starających się o licencję na grę w II lidze.

W wyniku analizy złożonych wniosków komisja postanowiła odmówić wydania licencji na grę w II lidze Stali Stalowa Wola P.S.A. ze względu na naruszenie wymogu I01, czyli obowiązku posiadania stadionu wyposażonego w siedziska w sektorze gości oraz wymogu F03, czyli posiadanie zaległości finansowych w stosunku do PZPN.

Wszystkim klubom, które nie otrzymały licencji lub otrzymały licencje z nadzorem przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych: w ciągu 5 dni (w przypadku decyzji dotyczących klubów I ligi), 4 dni(w przypadku decyzji dotyczących klubów II ligi), 2 dni (w przypadku decyzji dotyczących klubów aplikujących do gry w Ekstraklasie) od otrzymania uchwały, natomiast klubom, na które zostały nałożone sankcje regulaminowe do Najwyższej Komisji Odwoławczej w terminie 14 dni od otrzymania uchwały.

źródło: PZPN

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni