Stacjonarna sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk

Informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski: Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk.

W środe 19 sierpnia o godzinie 16:30 Stal Stalowa Wola w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski zmierzy się z finalistą poprzedniej edycji Lechią Gdańsk. Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów mecze rozgrywane są z publicznością, która może zająć nie więcej niż 50% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc (co drugie miejsce na trybunach w rzędach naprzemiennie), umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Mecz z Lechią będzie imprezą niemasową (do 999 widzów).

Sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk rozpocznie się w poniedziałek 17 sierpnia i prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej przy stadionie (pn.- wt. 15:00 – 18:00), a także online za pośrednictwem strony www.bilety.stal1938.pl.

Przypominamy, że przepisy związane z organizacją meczów w dobie pandemii COVID-19 wykluczają sprzedaż biletów przed meczem w stadionowych kasach.

Gdzie kupię bilet na mecz Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk?
Bilety nabywać można w kasie biletowej przy stadionie od poniedziałku do wtorku w godzinach 15:00 – 18:00 oraz przez całą dobę w internecie za pośrednictwem strony www.bilety.stal1938.pl

Ile kosztuje bilet na mecz Pucharu Polski?
Bilety ulgowe: 20zł (trybuna główna) | 15 zł (trybuna hutnicza)
Bilety normalne: 30 zł | 25 zł
Dzieci do lat 6: 5 zł | 3 zł
Sektor VIP: 60 zł normalny | 45 zł ulgowy

Komu przysługują zniżki na bilety?
Bilet ulgowy:
– kobiety
– dzieci i młodzież od 7 lat do 16 roku życia.
– seniorom 60+

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL (w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość).

Bilety przez internet – jak kupić?
Bilety można nabywać przez internet za pośrednictwem strony www.bilety.stal1938.pl do czego szczególnie zachęcamy w dobie pandemii! Kupioną przez internet wejściówkę można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupu biletu online nie jest potrzebna karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Przy pierwszym logowaniu jako login należy podać numer pesel, a hasłem jest nazwisko pisane drukowanymi literami np. KOWALSKI. Do zakupu wejściówki używaj przeglądarki CHROME.

Formy płatności:TPay, BLIK.

KONTAKT Z NAMI:

Bilety, sprzedaż Internetowa.
e-mail: bilety@stal1938.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni