Sportowa sobota w Stalowej Woli.

Już jutro w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej odbędzie się mecz pomiędzy Stalą a Pelikanem Łowicz. Początek zawodów o godzinie 16:00. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na to spotkanie.
Stalówka w obecnych rozgrywkach spisuje się dobrze. Po 9 kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabieli z dorobkiem 14 pkt. Stalowcy na swoim stadionie przegrali w tym sezonie tylko raz z Limanovią(0:1) ale ostatecznie, otrzymali za ten mecz 3 pkt. przyznane walkowerem. Dzięki temu zielono-czarni na własnym terenie zdobyli aż 13 punktów! Wszyscy liczymy na podtrzymanie tej dobrej passy.
W drużynie zabraknie kontuzjowanego Demusiaka oraz Cebuli, który do treningu z pełnym obciążeniem ma wrócić od poniedziałku. Jest duża szansa, że będzie on gotowy do gry już na kolejny mecz ligowy z Garbarnią. Pod znakiem zapytania stoi występ Kachniarza, który doznał drobnego urazu mięsnia na jednym z treningów. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji Pawła Wtorka.
Pelikan Łowicz, który w ubiegłym sezonie był o krok od awansu do I ligi na jesień spisuje się mizernie. Po 8 kolejkach znajduje się w dolnej części tabeli z dorobkiem 10 pkt. Zapewne do Stalowej Woli przyjedzie grać o pełną pulę.
Oba kluby rywalizowały ze sobą 8-krotnie. Goście wygrywali 3 razy ze Stalą, raz przegrali, a 4 razy padał w meczu remis.
Sędzią spotkania będzie pan Michał Woś z Zamościa, który w tym sezonie sędziował na poziomie II ligi czterokrotnie pokazując 19 żółtych kartek, i jedną czerwoną.
Kibiców, którzy nie będą mogli znaleźć się na stadionie serdecznie zapraszamy na bezpośrednią relację ze spotkania już od 15.30 na portalu lajfy.com.

http://www.lajfy.com/match/index/id/79445

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni