Sportowa sobota w Stalowej Woli.

Przed nami 16 kolejka spotkań o mistrzostwo II Ligi. W najbliższą sobotę- 08.11. o godzinie 13:00 Stalówka zmierzy się na własnym boisku z Okocimskim KS Brzesko.
Zielono-czarni po 15 rozegranych spotkaniach zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów. Nasz zespół traci 5 punktów do lidera – Rozwoju Katowice. Stal na własnym terenie odniosła 5 zwycięstw, dwa razy zremisowała i doznała jednej porażki. Wszyscy liczymy na poprawę tej statystyki i komplet punktów, który zostanie w Stalowej Woli.
W ostatniej kolejce Stalówka dała sobie wyrwać zwycięstwo Legionovii w Legionowie, gdzie Nasz zespół wygrywał już 2:0 by w końcówce meczu stracić dwie bramki i ostatecznie zremisować.
Okocimski Klub Sportowy to spadkowicz z pierwszej ligi. Obecnie drużyna zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. W 15 spotkaniach podopieczni Dariusza Sieklińskiego odnieśli trzy zwycięstwa, siedem razy remisowali i doznali pięciu porażek. Bilans Okocimskiego na wyjazdach to jedna wygrana, cztery remisy i dwie przegrane. W ostatniej kolejce ekipa z Brzeska uległa na własnym stadionie Energetykowi ROW Rybnik 1:4.

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Obie drużyny będą walczyć o cenne punkty. Stalowcy mają dobrą okazję do zdobycia kompletu punktów i zbliżenia się do czołówki tabeli. Życzymy powodzenia Naszym zawodnikom.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion przy ul. Hutniczej.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni