Sportowa sobota w Stalowej Woli.

Już jutro-sobota 26 października o godzinie 13:00 Stalówka zagra na własnym stadionie z Concordią. Będzie to przedostatni mecz w rundzie jesiennej na stadionie w Stalowej Woli. Zapraszamy więc wszystkich sympatyków piłki nożnej na ulicę Hutniczą.
Drużyna z Elbląga plasuje się obecnie na 17 miejscu w tabeli. Po 13 kolejkach ma 13 punktów na koncie. W ostatniej kolejce spotkań Concordia przegrała na własnym stadionie z Olimpią Zambrów 1-0. Pomarańczowo-czarni mają 5 oczek straty do bezpiecznej 8 pozycji w tabeli. Do Stalowej Woli zespół przyjedzie napewno z nastawieniem na zwycięstwo.
Ekipa Stalówki po dwóch porażkach z rzędu spadła na 4 miejsce w tabeli. Zawodnicy Stali mają okazję na przełamanie złej passy. Wszyscy liczą na ich zwycięstwo w tym pojedynku. Po 13 rozegranych meczach zielono-czarni mają 21 punktów. Nasz zespół odniósł w lidze 6 zwycięstw, 3 razy remisował i doznał 4 porażek. W Stali nadal urazy leczą Przemysław Żmuda, Tomasz Demusiak i Artur Cebula.
W ubiegłym sezonie dwa spotkania z Concordią wygrała Stal, która pokonała rywali 1:0 w Elblągu, takim samym wynikiem zakończył się mecz w Stalowej Woli. Bilans gier wypada więc korzystnie dla zielono-czarnych i liczymy na kolejne punkty zdobyte przy Hutniczej.
Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe. Piłkarze obu ekip zapowiadają walkę o wygraną.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej. Przypominamy aby przybyć na mecz odpowiednio wcześnie. Ceny biletów: 10 zł sektor K; 5 zł dla Kobiet.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni