Sparing Stalówka- Polonia.

W dniu dzisiejszym odbył się kolejny sparing Stali. Na sztucznym boisku w Rzeszowie nasz zespół podejmował Polonię Przemyśl. Mecz zakończył sie wynikiem 2:2 . Pierwsza bramka dla Stali to gol samobójczy po dośrodkowaniu Kantora. Drugiego gola zdobył Robert Widz po podaniu Judy.
Stal prowadziła grę i miała optyczną przewagę przez całe spotkanie. Sytuacji sam na sam nie wykorzystali m.in. Widz i Kisiel. Strzał z dystansu Argasińskiego wylądował na poprzeczce. Polonia bramkę na 1:1 zdobyła z rzutu wolnego a na 1:2 po jednej z nielicznych akcji na naszą bramkę.
Stal wystąpiła w składzie:
Dydo, Szymala, Żmuda , Czarny, Bartkiewicz, Horajecki, Łanucha, Kachniarz, Mikołajczak, Kantor, Fabianowski, Wołoszyn, Sikorski, Bogacz, Stępień, Argasiński, Reiman, Widz, Juda , Młynarczyk, Kisiel.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni