Sparing: remis z KS Wiązownica

W czwartym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z KS Wiązownica. Zielono-czarni ten mecz zremisowali 3:3.

Po sparingu z Wisłą Sandomierz (więcej o tym meczu TUTAJ) piłkarze prowadzeni przez Jaromira Wieprzęcia zmierzyli się z KS Wiązownica. W drugim sobotnim meczu kontrolnym szkoleniowiec Stali dał możliwość pokazania swoich umiejętności kilku testowanym zawodnikom.

Zielono-czarni już w 1. minucie objęli prowadzenie. Bramkarza gości pokonał ładnym strzałem z 16 metrów Maciej Wojtak. Rywale szybko odpowiedzieli – w 7. minucie meczu było już 1:1, a na listę strzelców wpisał się Kacper Rop. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście strzelili drugiego gola i na przerwę zeszli prowadząc 2:1.

„Stalówka” do remisu doprowadziła w 50. minucie po golu, którego strzelił jeden z testowanych zawodników. Piłkarze KS Wiązownica prowadzenie znów objęli w 72. minucie. Nasza drużyna odpowiedziała jednak błyskawicznie! Już minutę później bramkę zdobył bowiem Wiktor Stępniowski.

To był ostatni gol w tym spotkaniu. Sparing z KS Wiązownica ostatecznie zakończył się zatem remisem 3:3.

Stal Stalowa Wola – KS Wiązownica 3:3 (1:1)

1:0 – Maciej Wojtak 1′

1:1 – Kacper Rop 7′

1:2 – Arkadiusz Kasia 42′

2:2 – zawodnik testowany 50′

2:3 – 72′

3:3 – Wiktor Stępniowski 73′

Skład Stali Stalowa Wola:

Siudak – Jarosz, zawodnik testowany, Zięba, Tłuczek, Lebioda, Wojtak, Stępniowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Grał także: Korziewicz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni