Sparing na remis.

Dzisiaj o godzinie 11:00 w Ożarowie Stal rozegrała mecz kontrolny z Wisłą Sandomierz. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (0:1). W pierwszej połowie lepiej prezentował się zespół z Sandomierza i to on prowadził po 45 minutach 1:0. Po zmianie stron do głosu doszli zielono-czarni i to oni mieli więcej z gry. Bramki dla Stali zdobyli: Michałek po prostopadłym podaniu od Mikołajczaka oraz Mikołajczak, który popisał się dobrym przyjęciem piłki, mijając przy tym przeciwnika na 16 metrze od bramki. Duży wkład w tą akcję miał Bartkiewicz, który przebiegł z piłką dobre kilkadziesiąt metrów i celnie zagrał do Mikiego.
W zespole zagrało pięciu testowanych młodzieżowców: Łukasz Gryko- 21 letni obrońca, który obecnie gra w Zniczu Biała Piska, Kamil Mańkowski, który w rundzie jesiennej wystąpił w 18 spotkaniach II ligi reprezentując barwy Grnika Wałbrzych, Daiji Kimura- zawodnik Cracovii, wypożyczony obecnie do Calisii Kalisz, Rutyna-wychowanek Stali grający obecnie w Karpatach Krosno oraz grający już w poprzednim meczu- Chłoń. W tym spotkaniu piłkarze grali po 45 minut. Więcej o postawie nowych zawodników można będzie napisać po jutrzejszym sparingu z KSZO. W składzie zabrakło Sekulskiego, który podobnie jak Czarny narzeka na uraz.

Wisła Sandomierz 2-2 Stal Stalowa Wola
Gole dla Wisły: Jarosław Piątkowski, Bartosz Szepeta;
Gole dla Stali : Michałek, Mikołajczak.

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Żmuda, Wrona, Kantor, Mańkowski, Argasiński, Kałat, Chłoń, Tur, Mistrzyk, Rutyna;
Stal II: Drzymała, Gryko, Kachniarz, Bartkiewicz, Kowalski, Giel, Rutyna, Kimura, Mikołajczak, Michałek , Płonka.

Wisła Sandomierz: (skład wyjściowy) Krzysztof Płoskoń – Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Krystian Pydych, Daniel Chorab – Jarosław Piątkowski, Kamil Oślizło, Bartosz Szepeta, Kamil Hul, Rafał Mikulec – Jarosław Pacholarz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni