Sokół Sieniawa rywalem Stali

W niedzielę 8 listopada w meczu 18. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się w Sieniawie z miejscowym Sokołem. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Nasza „Stalówka” od kilku dni ma nowego trenera, którym został dobrze znany Jaromir Wieprzęć. Przed drużyną ze Stalowej Woli w niedzielę ważne spotkanie, a rywalem zielono-czarnych będzie Sokół Sieniawa.

To zespół, który aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli naszej grupy III ligi. Piłkarze z Sieniawy mają na swoim koncie 31 punktów i co ważne – w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrali meczu. Sokół odniósł bowiem osiem zwycięstw i siedem razy zremisował. Na własnym stadionie zwyciężył sześć razy i dwukrotnie podzielił się punktami.

„Stalówka” do tej pory wywalczyła 26 „oczek” i zajmuje ósme miejsce. Wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni po niedzielnej potyczce poprawią swój bilans w tabeli i zaczną się w niej piąć.

Początek spotkania w Sieniawie o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni