Sokół Sieniawa rywalem Stali

W niedzielę 8 maja zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 28. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Sokołem Sieniawa.

Przed „Stalówką” kolejna potyczka ligowa – tym  razem z zespołem broniącym się przed spadkiem z III ligi grupy IV. Sokół Sieniawa w tabeli zajmuje czternaste miejsce, a więc tuż „nad kreską”.

Do tej pory piłkarze z Sieniawy na swoim koncie zgromadzili 29 punktów, na co złożyło się osiem zwycięstw i pięć remisów. Drużyna Sokoła zanotowała również czternaście porażek. W meczach „u siebie” piłkarze naszego najbliższego przeciwnika legitymują się bilansem 6-2-5. „Stalówka” nad drużyną z Sieniawy ma w tym momencie osiem oczek przewagi.

W 11. kolejce tego sezonu zielono-czarni rywalizowali już z Sokołem Sieniawa i to spotkanie efektownie wygrali 5:2. Liczymy, że i tym razem nasza drużyna zaprezentuje się dobrze i wywalczy kolejne trzy punkty.

Mecz Sokół Sieniawa – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w niedzielę, 8 maja. Początek spotkania o godzinie 16:00.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni