Smutne pożegnanie z Hutniczą.

Stalówka uległa na własnym boisku Zniczowi 0:2. Zielono-czarni, którzy wystąpili w eksperymentalnym składzie, nie mieli za dużo do powiedzenia na boisku. Znicz kontrolował grę i co rusz było gorąco pod naszą bramką. Goście udokumentowali swoją przewagę w 33 minucie meczu po stałym fragmencie gry. Arkadiusz Januszewski po dośrodkowaniu wpakował piłkę do siatki głową.
Po przerwie w składzie Stali nastąpiły zmiany i gra wyglądała nieco lepiej. Niestety nadal nie byliśmy w stanie skutecznie zagrozić bramce rywali. Druga bramka dla gości padła w 58 minucie z rzutu karnego i było już praktycznie po meczu. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Michał Kucharski.
W końcówce spotkania uaktywnił się sędzia tego spotkania, który pokazał sporo kartoników. Najpierw „czerwień” ujrzał wprowadzony Argasiński, następnie Kantor-przebywający już na ławce rezerwowych i ostatni Bartkiewicz.
Niepotrzebnie w ustawionym już praktycznie meczu zrobiło się bardzo nerwowo.
Tym smutnym akcentem zakończyliśmy rundę wiosenną w Stalowej Woli. Ostatnie spotkanie w tym sezonie Stal rozegra w Radomiu z Radomiakiem.

Stal: Bartłomiej Dydo, Adrian Bartkiewicz, Michał Czarny, Michał Kachniarz (46′ Mateusz Argasiński), Mateusz Kantor (79′ Tomasz Majowicz), Radosław Mikołajczak, Patryk Tur (51′ Wojciech Fabianowski), Maciej Sołek, Bartosz Horajecki, Krystian Getinger, Damian Juda (75′ Damian Łanucha).

Znicz: Paweł Pazdan,
Maksymilian Bonaszewski (75′ Łukasz Sierociński), Marcin Bochenek, Artur Januszewski, Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk, Michał Kucharski, Adrian Paluchowski, Marcin Rackiewicz (67′ Bartosz Niksiński), Kamil Tomas, Mariusz Zawodziński (78′ Maciej Michalski).

Zółte kartki:
Bartosz Horajecki 36′, Mateusz Kantor 58′, Wojciech Fabianowski 64′, Tomasz Majowicz 81′, Mateusz Kantor 90′.
Czerwone kartki: Mateusz Argasiński 88′, Mateusz Kantor 90′, Adrian Bartkiewicz 90+1′.Mariusz Zawodziński 38′, Bartosz Niksiński 86′.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni