Serb jednak w Stali?

Danko Kovacevic znowu trenuje w Stalowej Woli. To ofensywny pomocnik, który może grać jako napastnik. Ostatnio występował w serbskim zespole FK Bežanija (Belgrad). Jesienią zagrał w trzynastu meczach ligowych. W przeszłości był reprezentantem Czarnogóry w kategorii U-19.
Danko był już na testach w Stali. Serb wystąpił także w sparingu z Unią Tarnów i strzelił dwie bramki (Stal wygrała 3:1). Zawodnik opuścił jednak hutnicze miasto i udał się na testy do jednego z pierwszoligowych klubów.
Priorytetem dla działaczy Stali w przerwie zimowej jest sprowadzenie młodzieżowca a najlepiej dwóch i wszystko wskazywało na to, że nie będzie miejsca dla 24 letniego Serba. Nastąpił jednak niespodziewany zwrot akcji i piłkarz wrócił do Stalowej Woli. Dzisiaj zagra w sparingu w Radomiu. Trwają formalności związane z pozyskaniem zawodnika. Kovacevic musi uzyskać m.in. pozwolenie na pracę. Jest już wstępne porozumienie co do warunków kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że Danko zasili szeregi zielono-czarnych.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni