„Sekul” królem strzelców II ligi.

Łukasz Sekulski to niekwestionowany lider klasyfikacji strzelców II ligi. Napastnik Stali Stalowa Wola kolejnego rywala wyprzedza o… sześć goli.
– To klasa sama w sobie – mówi o nim trener Stalówki.

W lecie wydawało się, że nowym napastnikiem Stali Stalowa Wola będzie Łukasz Staroń, który w przeszłości grał m.in. w Widzewie Łódź. Tuż przed startem rozgrywek władze zielono-czarnych niespodziewanie zrezygnowały z jego usług i zakontraktowano Łukasza Sekulskiego. To okazało się strzałem w „10”, gdyż Sekulski zdobył już dla Stalówki trzynaście goli w szesnastu kolejkach II-ligowych rozgrywek.

Łukasz Sekulski od początku rozgrywek znajduje się w bardzo wysokiej formie. W sobotę w spotkaniu z Okocimskim Brzesko znów wpisał się na listę strzelców. Przed rozpoczęciem sezonu ten piłkarz z zespołem z Podkarpacia związał się dwuletnim kontraktem.
– Na razie cieszmy się z tego, że mamy takiego zawodnika, że strzela nam bramki. Mam nadzieję, że przynajmniej do końca sezonu zostanie w naszym zespole. Myślę, że dobrze się tutaj czuje. Czas pokaże. Dawno w Stalowej Woli nie było tak wartościowego napastnika. Teraz czy we wcześniejszych meczach bardzo dobrze współpracują z Tomkiem Płonką. Fajnie, że mamy takich napastników, którzy potrafią wykorzystywać sytuacje. To cieszy – mówi szkoleniowiec zielono-czarnych, Jaromir Wieprzęć.

– Myślę, że Łukasz w II lidze jest klasą samą w sobie, co udowadnia w każdym meczu. Szkoda cokolwiek więcej mówić. Mam nadzieję, że zostanie – podkreśla trener.

sportowefakty.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni