Rozświetlamy Hutniczą! Chełmianka rywalem „Stalówki”

W środę 9 września w meczu 9. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” podejmować będzie Chełmiankę Chełm. Początek tego spotkania o godzinie 19:38! Rozświetlamy Hutniczą i czekamy na gorący doping dla naszych zawodników.

Spotkanie z Chełmianką Chełm zaplanowano na środek tygodnia, ale będzie ono szczególne. Zielono-czarni z rywalem zmierzą się przy sztucznych światłach, co sprawi, że otoczka tej potyczki będzie wyjątkowa. Nasi piłkarze potrzebują w tym meczu wsparcia kibiców i gorącego dopingu.

W III-ligowych rozgrywkach „Stalówka” rozegrała jak do tej pory cztery spotkania, w których zdobyła siedem punktów. Chełmianka na swoim koncie ma osiem meczów i dziewięć „oczek”. Wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni po tej potyczce będą mogli wznieść ręce do góry w geście triumfu.

W swoim ostatnim meczu ligowym Stal zremisowała 1:1 w Zamościu z Hetmanem, a Chełmianka bezbramkowo zakończyła swoje starcie z Cracovią II. Co ciekawe, piłkarze z Chełmna, w tym sezonie na wyjeździe w czterech spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa i dwa mecze przegrali. „Stalówka” na Hutniczej rywalizowała dwukrotnie i dwukrotnie okazała się lepsza od przeciwnika.

Mecz Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola w środę, 9 września. Początek spotkania o godzinie 19:38.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni