Robert Dadok odchodzi ze Stali Stalowa Wola

Robert Dadok nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Pomocnik przechodzi do występującej w Fortuna I lidze Stali Mielec.

Robert Dadok w Stali Stalowa Wola występował przez 1,5 zespołu. Do „Stalówki” dołączył latem latem 2018 roku. W pierwszym sezonie w zielono-czarnych barwach zagrał w 32 spotkaniach w II lidze oraz jednym pucharowym. Strzelił sześć goli.

W sezonie 2019/2020 Robert był kluczowym zawodnikiem zielono-czarnych. Zagrał w 20 spotkaniach w II lidze oraz trzech meczach w Totolotek Pucharze Polski. Strzelił siedem goli. Bezsprzecznie należał do jednych z najlepszych zawodników w II lidze.

W sumie Robert dla „Stalówki” rozegrał 56 meczów, w których strzelił trzynaście goli. Na swoim koncie zanotował także wiele asyst.

Roberta Dadoka udało się zatrzymać latem 2019 roku dzięki klauzuli, którą teraz niestety zrealizowała Stal Mielec. Dziękujemy byłemu już naszemu zawodnikowi za grę w Stali i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej. Mimo zaistniałej sytuacji cieszymy się, że Robert wypromował się u nas. Przykład Roberta Dadoka, a wcześniej Łukasza Sekulskiego czy też Michała Trąbki pokazuje, że Stal Stalowa Wola jest dobrym miejscem do rozwoju.

Wiosną Roberta nie zobaczymy już w barwach Stali Stalowa Wola. 23-letni pozostaje jednak na Podkarpaciu i przechodzi do drużyny z czołówki Fortuna I ligi, Stali Mielec.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni