Rezerwy Stali coraz bliżej baraży. Porażka juniorów.

Rezerwy Stali Stalowa Wola łatwo wygrały w Stalach 0:3 czyniąc spory krok w drodze do baraży o prawo gry klasy okręgowej. Po 26 kolejkach zielono-czarni zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 59 punktów. Zagrozić Stali mogą jedynie rezerwy Siarki, które tracą do Naszego zespołu dwa oczka.
Najlepsza drużyna rozgrywek Sokół Sokolniki nie mail problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa gromiąc na Zwierzyńcu walczącą o utrzymanie Iskrę Sobów.

Zakończyły się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Zespół Stalówki w ostatnim meczu sezonu przegrał na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 3:0. Drużyna po 22 kolejkach uplasowała się na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Zielono -czarni w lidzie odnieśli siedem zwycięstw, trzy razy remisowali i doznali 12 porażek.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni