Reorganizacja rozgrywek przegłosowana.

W czwartek, 20 czerwca, w Warszawie obradował Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej, który oprócz kwestii poświęconych zaplanowanemu na 21 czerwca Walnemu Zgromadzeniu Sprawozdawczemu PZPN, przyjął szereg uchwał regulaminowych.

Wśród nich znalazła się uchwała w sprawie przyjęcia regulaminu rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2013/2014. Ustalono, że zespoły, które w sezonie 2013/2014 II ligi zajmą miejsca 9-18 w tabeli każdej grupy, w następnym sezonie będą występować we właściwej terytorialnie grupie III ligi. Po zakończeniu rozgrywek III ligi w sezonie 2013/2014 do II ligi awansują dwa kluby wyłonione w meczach barażowych spośród mistrzów poszczególnych grup III ligi.
Oznazca to. że w sezonie 2014/2015 dwie grupy II ligi.wschodnią i zachodnią, zastąpi jedna-centralna.
Zapowiada się bardzo emocjonująca walka o utrzymanie w nadchodzącym sezonie. Będ

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni