Remis z Sokołem Sieniawa

W 28. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Sokołem Sieniawa. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Piłkarze „Stalówki” w pierwszych minutach niedzielnego meczu starali się zaatakować rywala. Szybko pokazał się Daniel Świderski, który dwukrotnie groźnie strzelał na bramkę Sokoła Sieniawa. Piłka nie wpadła jednak do siatki gospodarzy.

Sokół nie zamierzał jednak skupiać się na defensywie i w kolejnych minutach zagroził bramce „Stalówki”. Dobrze spisywał się jednak Mikołaj Smyłek. W odpowiedzi na akcje drużyny z Sieniawy niecelnie strzelał Świderski.

Niebezpiecznie pod bramką zielono-czarnych zrobiło się znów w 33. minucie. Z kilku metrów strzelał bowiem Paweł Oziębło, lecz to było uderzenie niecelne. Ostatecznie jednak pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Już kilka minut po wznowieniu spotkania Stali na boisku zrobiło się zdecydowanie trudniej. W 54. minucie drugą żółtą kartką ukarany został bowiem Michał Zięba. Zielono-czarni musieli sobie radzić w osłabieniu.

Piłkarze Sokoła wyczuli swoją szanse i śmielej zaatakowali. Gospodarze szukali strzałów na bramkę Mikołaja Smyłka. Stal oddalała jednak grę od własnego pola karnego. I robiła to skutecznie, bowiem w niedzielę drużyna Sokoła Sieniawa gola Stali nie strzeliła. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Sokół Sieniawa – Stal Stalowa Wola 0:0

Składy:

Sokół Sieniawa (skład wyjściowy): Pasterczyk – Drelich, Geniec, Feret, Wawryszczuk, Pikiel, Oziębło, Lis, Gdowik, Pisarek, Ochał.

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Skrzyniak, Stępniowski (46′ Lebioda), Hudzik, Olszewski, Zięba, Kiełbasa (60′ Szifer), Stelmach Jopek, Kacprzycki (60′ Khorolskyi), Świderski (72′ Grabarz).

Żółte kartki: Lis – Kacprzycki, Zięba, Smyłek, Olszewski.

Czerwona kartka: Zięba /54′ – za drugą żółtą/.

Sędzia: Łukasz Szczołko (Lublin).

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni