Pucharowe boje w Stanach.

Nie mają wytchnienia zawodnicy Stali Stalowa Wola. Po niedzielnym ligowym pojedynku z Wisłoką Dębica już w środę zielono-czarnych czeka mecz pucharowy z Łęgiem Stany.

Jeszcze tydzień temu Stalówka grała mecz w I rundzie Fortuna Pucharu Polski z Puszczą Niepołomicea, a już dzisiaj (środa 07.09) czeka nasz zespoł spotkanie w kolejnej edycji Okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem Stali będzie występujący w B-klasie Łęg Stany.

Trochę to dziwne jest, że najpierw gramy z Puszczą Niepołomice, a teraz znów musimy przystępować do rozgrywek na szczeblu okręgowym – stwierdził szkoleniowiec Stal Stalowa Wola Łukasz Surma.

Granie co trzy dni na pewno nie wpływa dobrze na kondycje zespołu. To kolejny tydzień, gdzie zielono-czarnych czeka mecz w tygodniu. – Musimy się zregenerować. Zapewne w spotkaniu pucharowym zagrają młodzi zawodnicy oraz ci, którzy grali do tej pory mniej. W weekend czeka nas kolejny pojedynek w lidze, więc odpoczynek dla podstawowych graczy jest wskazany – dodał opiekun Stali.

Zielono-czarni na pewno nie odpuszczą tej potyczki. Wszyscy zdają sobie sprawę, że to przepustka do grania z ekipami ze szczebla centralnego. Stal to przecież zwycięzca poprzednich rozgrywek na szczeblu Podkarpackim. Łęg Stany w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyeliminował drużynę Stali Nowa Dęba po serii rzutów karnych.

 

Łęg Stany – Stal Stalowa Wola
śr 07.09.2022
godz. 17.00
Stadion w Stanach, ul.Parkowa 23

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni