Puchar Polski 2014/2015.

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano pary rundy przedwstępnej Pucharu Polski .
Stal Stalowa Wola 19 lipca zagra z K.S. Polkowice.

Runda przedwstępna – 19 lipca

1. MKS Trzebinia/Siersza – Legionovia Legionowo
2. Podlasie Biała Podlaska – Górnik Wałbrzych
3. Wissa Szczuczyn – Znicz Pruszków
4. Zagłębie II Lubin – Chrobry Głogów
5. Limanovia Limanowa – Kotwica Kołobrzeg
6. Pniówek Pawłowice Śląskie – Siarka Tarnobrzeg
7. Unia Solec Kujawski – MKS Kluczbork
8. Polonia Bytom – Łysica Bodzentyn
9. KS Polkowice – Stal Stalowa Wola
10. Olimpia Elbląg – Calisia Kalisz
11. Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
12. UKP Zielona Góra – Wigry Suwałki
13. Warta Poznań – Wisła Puławy
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Raków Częstochowa
15. Małapanew Ozimek – Błękitni Stargard Szczeciński
16. Radomiak Radom – Sokół Ostróda
17. Sparta Jazgarzew – Stal Mielec
18. Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew – Zagłębie Sosnowiec
20. Stal II Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. Brda Przechlewo – Gryf Wejherowo
22. Motor Lublin – Jarota Jarocin
23. Odra Opole – Garbarnia Kraków
24. Ruch Zdzieszowice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
25. Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice
26. Stal Rzeszów – Concordia Elbląg

Runda wstępna – 26 lipca

27. zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 – zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 – zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 – zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 – zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 – zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 – zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 – zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 – zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 – zwycięzca meczu 12

wolny los – zwycięzcy meczów 13, 26

I runda – 13 sierpnia

zwycięzca meczu 27 – GKS Tychy
zwycięzca meczu 28 – Puszcza Niepołomice
zwycięzca meczu 29 – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
zwycięzca meczu 30 – GKS Katowice
zwycięzca meczu 31 – Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 – Energetyk ROW Rybnik
zwycięzca meczu 33 – Miedź Legnica
zwycięzca meczu 34 – Wisła Płock
zwycięzca meczu 35 – Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 – Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 37 – Chojniczanka Chojnice
zwycięzca meczu 38 – Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 13 – Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 26 – Górnik Łęczna
Okocimski KS Brzesko – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów

Gospodarzami meczów rundy przedwstępnej, wstępnej i I rundy Pucharu Polski są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2014/2015. W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w wyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2013/2014 lub sklasyfikowane na wyższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2013/2014.

Puchar Polski 2014/2015

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni