Przełamać złą serię

W sobotę 2 kwietnia zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 22. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Podhalem Nowy Targ. „Stalówka” walczyć będzie o przełamanie złej serii z ostatnich meczów.

Ostatnie spotkania nie były udane dla naszego zespołu. Zielono-czarni ponieśli porażkę w ostatnim meczu ligowym minionego roku, a i po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej nie mogą się przełamać i pokonać rywala. Najbliższa szansa na zwycięstwo już w sobotę, a rywalem Stali będzie Podhale Nowy Targ.

To drużyna, która w tabeli III ligi grupy IV zajmuje trzecie miejsce i traci dwa „oczka” do lidera. „Stalówka” jest szósta ze stratą dziewięciu punktów do pierwszej drużyny w tabeli i siedmiu do najbliższego przeciwnika. To mówi samo za siebie, jak ważny mecz przed naszą drużyną. Liczymy na przełamanie i triumf zielono-czarnych!

Stal z Podhalem w tym sezonie zmierzyła się w 5. kolejce. Zielono-czarni drużynę z Nowego Targu pokonali 2:0, a do bramki rywala trafił Daniel Świderski i Maciej Wojtak . Podhale to zespół, który jest bardzo silny w domowych spotkaniach, gdzie odniósł osiem zwycięstw, jeden mecz zremisował i tylko w jednym okazał się słabszy od rywala.

Mamy jednak nadzieję, że w sobotę zielono-czarni poprawią nastroje wśród kibiców „Stalówki” i na Podkarpacie przywiozą trzy punkty.

21.11.2020 – Stal Stalowa Wola – Podhale Nowy Targ 2:1 (Wiktoruk,Mistrzyk – Potoniec)
20.03.2021 – Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola 2:2 (Serafin, Dynarek – Hascak, Mistrzyk)
28.08.2021 – Stal Stalowa Wola – Podhale Nowy Targ 2:0 (Świderski, Wojtak)

PODHALE NOWY TARG – STAL STALOWA WOLA

22. kolejka
Sobota (02.04) / godz. 16:00
Sędzia: Mariusz Goriwoda (Gliwice)
Transmisja video (17,90 zł) >>> LIVE <<<

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni