Przegrany sparing.

Wczoraj w sparingowym spotkaniu trzecioligowa Stal Rzeszów wygrała 2-0 ze Stalówką. Bramki dla rzeszowian zdobyli: Piotr Prędota, Sebastian Brocki.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Bogacz, Michałek, Bartkiewicz, Giel, Argasiński, Pigan, Łanucha, Mistrzyk, Staroń.
II połowa: Wietecha – Kloc, Żmuda, Wrona, Kowalski, Kachniarz, Wisłocki, Mikołajczak, Tur, Kantor, Płonka.

W Naszym zespole zagrał nowy napastnik, Łukasz Staroń z Puszczy Niepołomice, mający za sobą grę także między innymi w ekstraklasie w Widzewie Łódź. Zabrakło Dawida Kałata, który narzeka na uraz. Gole „Stalówka” straciła po stałych fragmentach gry, a mecz rozegrany został na boisku w Krzemienicy.

Jaromir Wieprzęć, trener Stali Stalowa Wola: – Łukasz Staroń grać potrafi, ale ciężko go oceniać po jednym sparingu, decyzji co do niego jeszcze nie podjąłem. Zagraliśmy gorszy sparing niż wcześniej z Puławami, ale ostatnio mieliśmy dość intensywne treningi. Mieliśmy swoje sytuacje na gola, między innymi Damian Łanucha, ale nie udało się ich wykorzystać.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni