Przegrany sparing z Wisłą.

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek II ligi Stal przegrała u siebie z Wisłą Puławy 0:2 (0:1).

Bramki: 0:1 Czarny (samobójcza) 28′, 0:2 Gawrysiak 84′.

Zaplanowany na godzinę 11 mecz rozpoczął się z około 15-minutowym opóźnieniem.

Stal: Wołoszyn – Kokoć, Czarny, Bogacz, Wisłocki, Mikołajczak, Argasiński, Kachniarz, P. Tur, Majowicz, Fabianowski oraz Wietecha, Sikorski, Sołek, Bartkiewicz, Reiman, Komada, Łanucha, Płonka, Widz, Juda.

W podstawowym składzie stalowowolskiej drużyny pojawiło się aż sześciu młodzieżowców, w tym testowany obrońca Jakub Kokoć ze Stali Sanok.

W 28 minucie meczu po rajdzie czarnoskórego zawodnika Wisły Puławy Edwards’a i jego dośrodkowaniu z pola karnego mocno bitą piłkę niefortunnie odbił Michał Czarny i ta wpadła do bramki Stali.

Najlepszą okazję na gola dla Stali zmarnował Tomasz Płonka. Były napastnik Izolatora Boguchwała otrzymał podanie od Roberta Widza, ale z 10 metrów uderzył niecelnie.

Pod koniec meczu goście zdobyli drugą bramkę, w 84 minucie strzelał Gawrysiak, Tomasz Wietecha próbował bronić uderzenie – odbił piłkę, ale ta i tak wpadła do siatki.

źródło: podkarpacielive.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni