Przegrany sparing z Sokołem.

W niedzielnym meczu kontrolnym piłkarze Stali przegrali mecz kontrolny z Sokołem w Nisku.

Sokół Nisko – Stal Stalowa Wola 3:2 (1:1), Serafin 32, Stępień 51, Wójcik 78 – Sikorski 30, Szewczyk 59.
Sokół: Pliszka – Dyba, Stępień, Woźniak, Myszka, Kobylarz, Lebioda, Serafin, Majowicz, Surdy, Sojecki oraz Kwiatkowski, Kiełbowicz, Madej, Tyczyński, Wójcik.

Stal: Wołoszyn – Kantor, Żmuda, Wisłocki, Mistrzyk, Juda, Kachniarz, Chamera, Sikorski, Fabianowski, Płonka oraz M. Tur, Szewczyk, Stelmach, Rogowski.

W zespole „Stalówki” zgodnie z zapowiedziami pojawili się ci piłkarze z drugoligowego składu, którzy grali ostatnio w lidze mniej lub w ogóle. Wśród gości pojawili się też juniorzy, stalowowolanie zawitali na stadion Sokoła dzień po przegranym ligowym spotkaniu z Wisłą w Puławach. Trener czwartoligowego Sokoła, Daniel Kijak, ma kłopoty z bramkarzami, kontuzję leczy Daniel Furtak, a urazu nabawił się ostatnio też Marcin Sudoł i do dyspozycji szkoleniowca był tylko Łukasz Pliszka.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni