Przegrany sparing Stali.

Stal Stalowa Wola przegrała 1:2 w swoim drugim meczu sparingowym, w ramach przygotowań do sezonu 2013/2014. Mecz rozgrywano systemem 3×30 minut.

Bramka dla Stali padła z rzutu karnego. Wcześniej ładną akcję na skrzydle przeprowadził Mikołajczak, jeden z piłkarzy Siarki zagrał ręką w polu karnym, pewnym egzekutorem 11-tki okazał się Wojciech Reiman. Chwilę później doszło do przepychanek między piłkarzami obu drużyn. Siarka wyrównała w drugiej części meczu po błędzie Wołoszyna, który przewrócił się przy przyjęciu piłki, a napastnikowi rywali pozostało tylko wpakować piłkę do pustej bramki. Pewnym usprawiedliwieniem dla naszego bramkarza może być śliska murawa, gdyż kropić zaczęło już w pierwszej części meczu, zaś w drugiej była to już prawdziwa ulewa. Poza bramką dla Siarki, w tej części meczu wiele się nie działo, Stalówka miała jedną sytuację, ale strzał z osiemnastu metrów został obroniony przez bramkarza gospodarzy. W ostatniej części meczu Siarka uzyskała lekką przewage optyczna, ale przez długi czas niewiele z tego wynikało. Niestety w 90 minucie meczu gospodarzom udało się zdobyć zwycięskiego gola po rzucie rożnym.

Siarka Tarnobrzeg – STAL STALOWA WOLA 2:1

Bramki:

0:1 Reiman (karny)

1:1 Ciećko

2:1 Stępień

Stal rozpoczęła w składzie: Wołoszyn – Kocój, Czarny, Bogacz, Kantor, Mikołajczak, Reiman, Argasiński, Tur, Kołodziej, Płonka

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni