Prośba o pomoc !!!

Nasz klub przyłączy się do pomocy dla byłego zawodnika Stali- Marka Jakóbczaka. Piłkarz ten reprezentował zielono-czarne barwy wiosną sezonu 94/95, kiedy to w 16 meczach zdobył 5 bramek oraz jesienią sezonu 95/96.
W ramach pomocy dla zawodnika klub zaplanował organizację turnieju w siatkówkę. Wstępnie zawody odbędą się 16 lutego w hali MOSiR przy Hutniczej. Udział w rozgrywkach wezmą m.in. obecni i byli zawodnicy Stali, koszykarze Stali oraz jedna lub dwie zaproszone drużyny. O szczegółach poinformujemy niebawem. Poniżej prezentujemy list skierowany do klubów przez Polski Związek Piłkarzy.

Polski Związek Piłkarzy zwraca się z prośbą do wszystkich klubów i zawodników o wsparcie dla Marka Jakóbczaka, który zmaga się z ciężką chorobą.
Były piłkarz m.in. Petrochemii Płock oraz GKS-u Bełchatów 2 stycznia trafił do szpitala. Podczas późniejszych badań u zawodnika zdiagnozowano nowotwór pierwotny płuc z przerzutem do wątroby i zmianami węzłów chłonnych. Marek jest już po pierwszej chemii, ale z pewnością czeka go jeszcze długa walka o powrót do zdrowia. W tych trudnych chwilach dla niego samego oraz rodziny nieocenione może okazać się wsparcie pochodzące ze środowiska piłkarskiego.
Małżonka Marka, pani Beata Jakóbczak, otworzyła specjalne konto, na które ludzie dobrego serca mogą wpłacać pieniądze przeznaczone na pomoc w walce z chorobą. Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonywanie wpłat na następujące dane:

Beata Jakóbczak
Warszawa
Numer konta: 70 1240 6133 1111 0010 5357 8092
z dopiskiem „na leczenie Marka”

Aktualne informacje na temat stanu zdrowia Marka Jakóbczaka można znaleźć na specjalnym profilu na Facebooku „Marek Jakóbczak – mecz o życie” dostępnym pod adresem: https://www.facebook.com/pages/Marek-Jakóbczak-mecz-o-życie/1422609401310876
Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydują się wesprzeć Marka w trudnej sytuacji, w jakiej się teraz znajduje. Liczymy, że liczne gesty w postaci przekazania pieniędzy na leczenie zawodnika, udowodnią, że piłkarze nie tylko rywalizują ze sobą podczas meczów ligowych, ale również pomagają sobie wzajemnie poza boiskiem, zwłaszcza kiedy trzeba zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem – chorobą nowotworową.
Polski Związek Piłkarzy

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni