Prezentacja piłkarzy Stalówki.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej kibiców drugoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola czeka ważne wydarzenie. W niedzielę 2 marca o godzinie 15.30 w stalowowolskim Miejskim Domu Kultury zaplanowana jest uroczysta prezentacja drużyny.

Piłkarze „Stalówki” przygotowują się do rundy wiosennej, ale zanim wybiegną na boisko, pojawią się na scenie. Szykuje się ciekawa impreza.

BĘDĄ NIESPODZIANKI

Uroczyste prezentacje zespołu piłkarzy cieszą się dużym powodzeniem wśród fanów stalowowolskiej drużyny. Imprezę przygotowuje Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola i robi to profesjonalnie, nie brakuje występów artystycznych, pokazów multimedialnych, a głównym punktem programu jest oczywiście prezentacja na scenie zawodników i trenerów „Stalówki”. W tym nowych graczy, tym razem będzie to Mariusz Sacha, który przyszedł z Polonii Bytom, a także Michał Mistrzyk, który wrócił z Sokoła Nisko. Na scenie zadebiutuje też trener Paweł Wtorek, który nie miał jeszcze okazji brać udziału w prezentacji Stali.

– Podobnie jak w poprzednich latach, tak i teraz planujemy niespodzianki – zdradza Mariusz Szymański, prezes piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola, który udziela się co roku w organizacji imprezy. – A oprócz naszego pierwszego zespołu występującego w drugiej lidze na scenie pojawią się też zawodnicy z naszych grup młodzieżowych. Bilety na prezentację będą kosztować pięć złotych, na koszty organizacji imprezy – dodaje.

NOMINACJA DLA PIĘCIU

Od kilku lat podczas prezentacji Stali wręczane są też nagrody dla wyróżniających się piłkarzy w naszej drużynie. „Stalowe Serce” otrzymuje zawodnik, którego gra i zaangażowanie przekładają się na osiągane wyniki sportowe. Nagradzane są nie tylko umiejętności piłkarskie, ale też ambicja, waleczność, nieustępliwość, zaangażowanie. Nagrodzonego zawodnika powinno cechować „waleczne serce” i „stalowa wola” w dążeniu do osiągnięcia dobrego wyniku i duma z reprezentowania Stali.

W ubiegłym roku było sporo wydarzeń, które zapadły w pamięć kibiców, w tym mecze w Pucharze Polski z Cracovią i Śląskiem Wrocław. A po rozgrywkach jesiennych w drugiej lidze „Stalówka” jest na wysokim, czwartym miejscu w tabeli. Tym razem do nagrody „Stalowe Serce” nominowanych jest pięciu zawodników: Tomasz Wietecha, Mateusz Kantor, Radosław Mikołajczak, Wojciech Reiman i Mateusz Argasiński. Kibice mogą głosować na oficjalnej stronie piłkarskiej spółki akcyjnej Stal, www.stal1938.pl. Głosowanie potrwa do 1 marca.

Źródło: echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni