Prezentacja drużyny.

W poniedziałek w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się uroczysta prezentacja drugoligowej piłkarskiej drużyny Stali Stalowa Wola. Po trzech latach przerwy kolejny raz imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola, przy współpracy z Klubem Stal P.S.A oraz Miejskim Domem Kultury. Poza pierwszym zespołem zaprezentowano także grupy młodzieżowe, juniorów i juniorów młodszych Stali, pod wodzą trenerów- Jaromira Wieprzęcia i Pawła Wtorka.

Całej imprezie ,,smaczku” dodawały obchody 80-lecia klubu oraz ogłoszenie wyników głosowania na ,,Piłkarza 80-lecia w Stali ”. Głosowanie to odbywało się za pośrednictwem Facebooka, a największą liczbę ,,lajków” uzyskał Tomasz Wietecha, który przez 17 sezonów bronił „zielono-czarnych” barw, będąc przez kilka lat kapitanem zespołu. O wyniku zadecydowała kapituła złożona z dziennikarzy sportowych oraz zarządu SKSSW.
Dodatkowymi atrakcjami podczas prezentacji był występ żeńskiego zespołu Nimbooda, prezentującego taniec rodem z Indii, oraz występ rockowego zespołu ,,1978”, w którym co ciekawe na perkusji grał …. Tomasz Wietecha.
Wśród zaproszonych gości na widowni znaleźli się : Poseł na Sejm RP- Rafał Weber, przedstawiciele Rady Miasta, v-ce Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej-Wojciech Zając oraz byli zawodnicy i trenerzy Stali, m.in.: Wiesław Pędlowski, Zygmunt Tworek, Dariusz Sajdak, Paweł Rybak, Józef Leś, Krzysztof Strzelec, Janusz Mulawka, Wojciech Nieradka, Sławomir Adamus, Wojciech Niemiec.

Dość liczna publiczność zgromadzona w sali MDK mogła również podziwiać bardzo ciekawie prezentacje multimedialne , przygotowany przez firmę HitArt, niejednokrotnie odwołujące się do długiej historii Stalówki.
Była to szósta tego typu prezentacja drużyny Stali Stalowa Wola zorganizowana i przeprowadzona przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.
Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że zbliżająca się wielkimi krokami runda wiosenna będzie równie efektowna w wykonaniu naszych piłkarzy.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni