Powtórzyć poprzedni sezon! Robert Dadok: „Nie trzeba się specjalnie mobilizować”

Przed naszym zespołem mecz z Widzewem Łódź, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Boguchwale (godzina 14:00). W poprzednim sezonie poradziliśmy sobie znakomicie, a świetny mecz rozegrał Robert Dadok.

Widzew Łódź to niekwestionowana marka w polskiej piłce nożnej. Czterokrotni mistrzowie Polski, triumfator Pucharu Polski oraz SuperPucharu Polski – klub, który osiągał sukcesy na arenie międzynarodowej. Aktualnie jednak Widzew razem ze „Stalówką” występuje w II-ligowych rozgrywkach.

Zielono-czarni z Widzewem mierzyli się już w poprzednim sezonie. I trzeba przyznać, że oba mecze były udane w wykonaniu naszej drużyny. Zwłaszcza spotkanie w Boguchwale zapadło w pamięci kibiców Stali. W 4. kolejce, 11 sierpnia, „Stalówka” łodzian pokonała aż 3:0. To było znakomite spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Dwa gole dla Stali strzelił Robert Dadok, a jednego Michał Trąbka. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

Miło wspominam tamten mecz. Liczę, że również i tym razem zdobędziemy trzy punkty, które są dla nas teraz bardzo ważne – mówi nam Robert Dadok – bez wątpienia kluczowy piłkarz dla losów tamtej potyczki. W drugim meczu, rozgrywanym w Łodzi, „Stalówka” też zaprezentowała się bardzo dobrze i zanotowała bezbramkowy remis.

Teraz Stal i Widzew dzieli sporo miejsc w tabeli. Zielono-czarni otwarcie deklarują walkę o ligowe zwycięstwo. – Czeka nas spotkanie z utytułowaną drużyną, lecz nie zapominajmy, że spotykamy się na szczeblu drugiej ligi więc podchodzimy do tego meczu tak, jak do każdego innego – walczymy o trzy punkty – skomentował Robert.

Zawodnicy Stali chcą też wydostać się ze strefy spadkowej i możliwe, że stanie się to już po najbliższym spotkaniu. – Widzew dobrze radzi sobie w tym sezonie. My jednak ostatnio prezentujemy się lepiej niż na początku sezonu i chcemy wydostać się ze strefy spadkowej. Dodatkowo czeka nas mecz z Widzewem więc nie trzeba się specjalnie mobilizować – podsumowuje nasz pomocnik znajdujący się ostatnio w wysokiej formie.

Widzew aktualnie jest wiceliderem tabeli. Łodzianie mają 28 punktów. W tym sezonie na wyjeździe Widzew wygrał cztery mecze, jeden zremisował, a w dwóch poniósł porażkę. Liczymy na to, że zielono-czarni tak jak w poprzednim sezonie zaprezentują się bardzo dobrze i wywalczą komplet punktów z utytułowanym przeciwnikiem.

Przypominamy, że spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 26 października o godzinie 14:00 w Boguchwale. Od poniedziałku 21 października do piątku 25 października w godz. 8.00 – 16.00 prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na sobotni mecz.

Bilety można nabywać w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej w pokoju 111.

W dniu meczu kasa biletowa będzie otwarta od godz. 13.00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni