Porażka z Orlętami(video)

W meczu 40. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Orlętami Radzyń Podlaski. To spotkanie zakończyło się porażką zielono-czarnych.

Za „Stalówką” kolejne spotkanie ligowe. Nasza drużyna tym razem rywalizowała Orlętami Radzyń Podlaski. Gospodarze prowadzenie w tym meczu objęli w 19. minucie. Naszego bramkarza pokonał wówczas Mateusz Chyła. Orlęta drugą bramkę strzeliły w 31. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Arkadiusz Maj.

Stal kilka minut przed końcem pierwszej połowy zdobyła kontaktowego gola. Bramkarza drużyny z Radzynia Podlaskiego pokonał Mateusz Hudzik.

W drugiej połowie również nie zabrakło emocji. W 79. minucie do wyrównania doprowadził Tomasz Płonka. Zielono-czarni zbyt długo się jednak nie cieszyli. W 81. minucie Orlęta znów strzeliły bowiem gola i objęły prowadzenie 3:2.Nasza drużyna nie zamierzała się jednak poddawać!

W 85. minucie zielono-czarni ponownie doprowadzili do wyrównania. Tym razem bramkę strzelił Piotr Mroziński. Gospodarze niedzielnego spotkania zdołali odpowiedź i na tę bramkę Stali. W samej końcówce potyczki Orlęta zdobyły zwycięskiego gola i niedzielne spotkanie drużyna z Radzynia Podlaskiego wygrała 4:3.

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Stalowa Wola 4:3 (2:1)

4:3 – Szymon Kamiński 90′

Orlęta Radzyń Podlaski (skład wyjściowy): Ciołek – Chyła, Szymala, Perez Sastre, Kobiałka, Chaliadka, Maj, Rycaj, Kołtunowicz, Wiatrak, Kamiński.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Waszkiewicz, Hudzik, Pietrzyk, Stępniowski (46` Espana), Mistrzyk, Zięba, Stelmach (46` Wiktoruk), Jopek, Mroziński, Grabarz (46` Płonka).

Sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).