Porażka Stali.

Stal Stalowa Wola po niezłym spotkaniu przegrała z Wisłą Puławy 2:4.
Dobre żywe spotkanie obejrzeli kibice w Stalowej Woli. Niestety do poziomu meczu nie dostosował się sędzia, który swoimi decyzjami wpłynął na końcowy wynik. Przy stanie 1:1 do lecącej w pole karne gospodarzy piłki wyskoczyli bramkarz i obrońca Stali oraz zawodnik Wisły. Piłkę wybił obrońca Stali, a będący w „piątce” Wietecha zderzył się z zawodnikiem z Puław. W tej sytuacji sędzia podyktował rzut karny dla gości! Rzut karny na gola zamienił Michalski, zawodnicy Stali nie zdążyli ochłonąć po rzucie karnym z kapelusza, a goście zdobyli kojeną bramkę. Po przerwie przygniatającę przewagę miała Stal, Sekulski strzelił gola na 2:3, ale pulawianie również zdołali strzelić gola po jednej z kontr. Stal mimo ataków do końcowego gwizdka nie zmieniła już wyniku.

Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 2:4 (1:3)

Bramki:

0:1 – 10′ Niezgoda

1:1 – 23′ Sekulski (k.)

1:2 – 45+1′ Machalski (k.)

1:3 – 45+3′ Maksymiuk

2:3 – 49′ Sekulski

2:4 – 61′ Niezgoda

Żółte kartki: 44′ Sekulski, 56′ Kowalski (Stal) – 36. Machalski, 65′ Lisiecki, 74′ Pielach, 78′ Fedoriv, 81′ Sedlewski (Wisła).

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Żmuda (73′ Kovacević), Jakubowski, Kantor (68′ Kałat), Bartkiewicz, Stelmach, Kowalski, Płonka, Mikołajczak, Sekulski.

Wisła Puławy: Penkovets – Edwards, Budzyński, Pielach, Fedoriv, Maksymiuk, Machalski (54′ Lytvynyuk), Szczotka (90+2′ Kalita), Lisiecki (79′ Sedlewski), Niezgoda, Nowak (87′ De Lima Camara).

Sędziowie:
Główny: Marcin Bielawski,
Asystenci: M. Lis, Mateusz Bielawski,
Techniczny: M. Harazin.

źródło: własne/lajfy.com

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni