Porażka piłkarzy Stali Stalowa Wola w Centralnej Lidze Juniorów.

Korona Kielce – STAL STALOWA WOLA 2:0 (2:0), Tekiel 27, Merchut 37 z karnego.

Stal: Płoskoń – Kloc, Sołek, Warzocha (55 Samołyk), Malinowski (60 Olko), Partyka, Kruk, Siudak, Wnuk, Dybka (35 Watras), Wojtak (80 Szewczyk).

Do przerwy na boisku dominowała Korona, dokumentując przewagę dwoma golami, w tym jednym zdobytym z rzutu karnego. W Stali w słupek trafił Kamil Malinowski, po zmianie stron goście grali już znacznie lepiej, ale nie wykorzystali swoich okazji.

– Głupio straciliśmy bramki, pierwszą po błędzie obrońcy i bramkarza, przy drugiej można powiedzieć tyle, że nie wolno robić wślizgów w polu karnym – mówi Jaromir Wieprzęć, trener Stali. – Za drugą połowę chcę pochwalić zespół, jakby tak to wyglądało w kolejnych meczach, to nie będziemy mieli się czego wstydzić. Porozmawialiśmy w przerwie w szatni i pomogło. Mieliśmy z cztery-pięć dobrych okazji, ale rywali ratował ich bramkarz. Do gry w naszym zespole wrócił po kontuzji Kamil Samołyk.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni