Pora rewanżu na rezerwach Korony

W sobotę zielono-czarni na własnym boisku zmierzą się z rezerwami Korony Kielce. Dla naszego zespołu będzie to okazja do rewanżu za przykrą porażkę w rundzie jesiennej.

Drużyna rezerw ekstraklasowej Korony w obecnym sezonie plasuje się w środkowej części ligowej tabeli. Pozycja klubu z województwa świętokrzyskiego nie do końca jest komfortowa, bowiem w przypadku spadku większej ilości drużyn z II ligi z naszej grupy może wpaść więcej niż 3 zespoły. Co prawda ostatnia czwórka w tabeli ma już sporą stratę, ale piąta od końca ekipa traci do Korony zaledwie trzy oczka.

Wiosną Korona wygrała dwa razy, ale jeden mecz to walkower za nierozegrane spotkanie z ŁKS Łagów. To zwycięstwo rezerwy ekipy z Kielc zanotowały w ostatniej serii gier, kiedy to na własnym obiekcie pokonały Orlęta Radzyń Podlaski aż 4:0. Pozostałe cztery potyczki kończyły się dla Korony przegranymi. Rezerwy Korony złożone są z młodych graczy, którzy mają wsparcie w postaci doświadczonych defensorów Kamila Sylwestrzaka i znanego z gry w Stali Krzysztofa Kiercza.

Stalówka w ostatniej kolejce wygrała na trudnym terenie w Dębicy z Wisłoką 1:0. Jedynego gola zdobył pięknym strzałem Adam Imiela. Niestety w sobotniej potyczce zabraknie go w składzie Stalówki ze względu na nadmiar żółtych kartek. Kadra Stali jest jednak szeroka i szansę dostaną inni zawodnicy, którzy miejmy nadzieję pomogą zielono-czarnym w odniesieniu kolejnego zwycięstwa, które przybliży Stal w kierunku awansu na drugoligowy front.

 

KUP BILET ON-LINE >>>  BILETY

KUP BILET W KASIE STADIONU : piątek 15 – 17 , sobota 14-16

 

III liga / gr.IV
Stal Stalowa Wola – Korona II Kielce

sobota 15.04.2023 / godz. 16
sędzia: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska)
transmisja TV: LIVE (17,90 zł)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni