Polska – Portugalia U-20. Rusza rezerwacja biletów

Z radością informujemy, że właśnie rusza sprzedaż wejściówek na mecz reprezentacji do lat 20, który zostanie rozegrany we wtorek 27 września o g. 15:15 w Stalowej Woli. Bilety można nabywać drogą elektroniczną, a także zostanie uruchomiona sprzedaż stacjonarna.

Odkąd ogłosiliśmy lokalizację spotkania, odbieramy setki telefonów i zapytań o wejściówki. Wiemy, że zainteresowanie jest spotkaniem jest ogromne, dlatego też gorąco wierzymy, że stadion wypełni się do ostatniego miejsca! – nie ukrywa radości Prezes Mieczysław Golba.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem systemu biletowego klubu Stal Stalowa Wola, który jest skonfigurowany na stadionie PCPN.

Bilety można nabywać na stronie bilety.podkarpackizpn.pl w cenie 20 zł (bilet normalny) oraz 10 zł (bilet ulgowy – dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia).

Ze względu na wymogi imprezy masowej do zakupu wymagane jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.

Dla tych, którzy wolą metodę tradycyjną, będzie również możliwość zakupu biletów w kasach przy stadionie.

W dniach 15, 16 i 17 września bilety będzie można nabyć podczas przedsprzedaży biletów na mecz ligowy Stal Stalowa Wola – Avia Świdnik, a od poniedziałku 19 września do piątku 23 września w godzinach 15:00 – 18:00 wejściówki będzie można nabywać stacjonarnie w kasie na stadionie.

Zaznaczamy jednocześnie, że sprzedaż biletów online zostanie wyłączona w dniach 15 – 17 września, ze względu na przedsprzedaż biletów na mecz ligowy Stal Stalowa Wola – Avia Świdnik.

Grupy zorganizowane, które zamierzają uczestniczyć w wydarzeniu, muszą również nabyć bilety online lub stacjonarnie w kasach.

W razie wyprzedania miejsc na dwóch dostępnych trybunach, zostaną uruchomione kolejne wejściówki na dostawione trybuny.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem bilety@podkarpackizpn.pl

Mecz reprezentacji do lat 20 Polska – Portugalia zostanie rozegrany 27 września o g. 15:15 na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni