Pogoń Siedlce najbliższym rywalem „Stalówki”. Lech Poznań w Totolotek Pucharze Polski

W 17. kolejce II-ligowych rozgrywek nasi piłkarze zmierzą się z Pogonią Siedlce. Przed tym spotkaniem o tym rywalu, a także o przeciwniku w 1/8 Totolotek Pucharu Polski, wypowiedział się trener zielono-czarnych, Szymon Szydełko.

Już w sobotę 9 listopada nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie ligowe. I znów będzie to potyczka, o której mówi się, że jej stawką będzie „sześć punktów”. „Stalówka” rywalizować będzie bowiem z Pogonią Siedlce.

Pogoń to drużyna, która w tabeli zajmuje miejsce czternaste (18 punktów). Stal jest szesnasta (13 „oczek”). Przed naszymi piłkarzami więc niezwykle ważne spotkanie, a każdy wywalczony punkt zbliża nas do ucieczki ze strefy spadkowej.

Początek sobotniego meczu o godzinie 16:30. Spotkanie poprowadzi arbiter Jacek Lis (Ruda Śl.).

O najbliższym rywalu, a także wylosowaniu Lecha Poznań w 1/8 Totolotek Pucharu Polski przed naszą kamerą wypowiedział się trener Stali, Szymon Szydełko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się materiałem.

STALÓWKA tv.Przygotowania do meczu z Pogonią Siedlce.

?Trener Stali – Szymon Szydełko opowiada o losowaniu w Pucharze Polski i przygotowaniach do kolejnego ligowego meczu z Pogońią Siedlce.⏰Początek meczu sobota godz.16.30

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Donnerstag, 7. November 2019

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni