Podtrzymać dobrą serię

W sobotę w 24. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzą się z Podlasiem Biała Podlaska. Zielono-czarni walczyć będą o kolejne trzy punkty, a także o podtrzymanie znakomitej serii.

Nasza „Stalówka” w ostatniej kolejce po golu Tomasza Płonki pokonała 1:0 Avię Świdnik. Dla zielono-czarnych było to piąte zwycięstwo z rzędu. Stal pod wodzą Jaromira Wieprzęcia legitymuje się bilansem pięciu triumfów i jednej porażki. Teraz „Stalówka” walczyć będzie o podtrzymanie tej serii.

W sobotę rywalem Stali będzie Podlasie Biała Podlaska. To drużyna, która w tabeli  III ligi grupy IV zajmuje osiemnaste miejsce. Podlasie zgromadziło 22 punkty, na co złożyło się sześć zwycięstw i cztery remisy. Nasi najbliższy rywale zanotowali także dwanaście porażek. Co ważne, wszystkie zwycięstwa Podlasie odniosło na własnym stadionie. Poza tym „u siebie” ta drużyna zanotowała także jeden remis i trzykrotnie z boiska schodziła pokonana.

Nasze pierwsze spotkanie z Podlasiem w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem zielono-czarnych 3:2. To była bardzo emocjonująca potyczka, a jej wynik rozstrzygnął się w samej końcówce.

Wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni w sobotę odniosą kolejne zwycięstwo i do Stalowej Woli przywiozą trzy punkty. Zwycięstwo z Avią było piątym z rzędu. Oby po spotkaniu w Białej Podlaskiej nasi piłkarze cieszyli się tak samo jak po ostatnim meczu.

Początek meczu z Podlasiem w sobotę o godzinie 14.00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni