Podtrzymać dobrą passę

W sobotę 16 października zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty, a zarazem podtrzymanie dobrej passy. W 13. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Czarnych Połaniec.

Nasza drużyna ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Zielono-czarni pokonali 5:2 Sokół Sieniawa i 3:0 Tomasovię Tomaszów Lubelski. „Stalówka” w najbliższej kolejce walczyć będzie od podtrzymanie dobrej passy. Rywalem Stali będą Czarni Połaniec.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje jedenaste miejsce. Czarni do tej pory wywalczyli szesnaście punktów, na co złożyły się cztery zwycięstwa i cztery remisy. Zespół z Połańca zanotował także cztery porażki. Na wyjeździe Czarni do tej pory dwukrotnie zwyciężyli, dwa razy podzielili się punktami i raz ponieśli porażkę.

Wszyscy liczymy na to, że „Stalówka” podtrzyma dobrą passę, pokona rywala i zdobędzie kolejne trzy punkty. Mecz Stal Stalowa Wola – Czarni Połaniec odbędzie się w sobotę, 16 października. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni