Podlasie rywalem Stali

W sobotę 26 marca zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 21. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Podlasie Biała Podlaska.

„Stalówkę” w tym spotkaniu poprowadzi nowy trener, którym niedawno został Łukasz Surma. Liczymy na to, że zielono-czarni pod wodzą tego szkoleniowca kroczyć będą od zwycięstwa do zwycięstwa.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje jedenaste miejsce – tym samym Podlasie plasuje się w środku stawki. Nasi sobotni rywale zgromadzili 25 punktów na co złożyło się pięć zwycięstw i dziesięć remisów. Podlasie doznało również pięciu porażek. Na wyjeździe w tym sezonie ta drużyna jeszcze nie wygrała – zanotowała sześć remisów i czterokrotnie z boiska schodziła pokonana.

Nasze pierwsze spotkanie z Podlasiem Biała Podlaska w tym sezonie miało miejsce w 4. kolejce i zakończyło się remisem 1:1. Wszyscy oczekujemy, że zielono-czarni tym razem wywalczą trzy „oczka”.

Mecz Podlasie Biała Podlaska – Stal Stalowa Wola w sobotę, 26 marca. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni