Po zwycięstwo z Koroną

W sobotę 13 listopada zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 17. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Koronę Rzeszów.

Przed „Stalówką” kolejna potyczka. Przypomnijmy tylko, że w poprzedniej serii gier nasza drużyna efektownie rozprawiła się w Tarnowie z Unią (3:0). Dzięki temu zwycięstwu Stal zajmuje trzecie miejsce w tabeli i do lidera traci tylko dwa punkty.

Sobotnim przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Korona Rzeszów, beniaminek III ligi grupy IV. Korona w tabeli aktualnie zajmuje trzynaste miejsce. Rzeszowianie na swoim koncie zgromadzili 20 punktów na co złożyło się pięć zwycięstw i pięć remisów. Korona zanotowała także sześć porażek. W spotkaniach wyjazdowych drużyna ze stolicy Podkarpacia dwukrotnie zwyciężyła, trzy razy podzieliła się punktami oraz dwukrotnie przegrała. Do Stali traci dziewięć „oczek”.

Wszyscy liczymy na to, że w sobotę zielono-czarni wywalczą trzy punkty dzięki czemu będą mieli szansę na poprawę miejsca w tabeli.

Mecz Stal Stalowa Wola – Korona Rzeszów odbędzie się w sobotę, 13 listopada. Początek spotkania na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni