Po punkty do Rybnika.

Runda jesienna zbliża się ku końcowi. Przed Nami trzy ostatnie kolejki tej fazy rozgrywek.
Już w sobotę-28.10. Stal zagra w Rybniku z ROW-em. Początek tego spotkania o godzinie 17:00.
Zespół z Rybnika po 14. kolejkach zajmuje 10. lokatę w tabeli z dorobkiem 17. punktów. Rybniczanie odnieśli cztery zwycięstwa, pięć razy zremisowali i doznali pięciu porażek. ROW ma ostatnio dobrą passę, nie przegrał od pięciu kolejek a w ostatnim pojedynku zremisował 2:2 z Błękitnymi w Stargardzie.
Stal w 14. spotkaniach odniosła tylko trzy zwycięstwa, doznała pięciu porażek i aż sześć razy zremisowała. Z dorobkiem 15. punktów drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli. W ostanim meczu zielono -czarni wygrali 1:0 z Legionovią. Było to przełamanie po serii trzech porażek z rzędu. Czas na zdobycie kolejnego kompletu oczek. W Naszym zespole Kontuzjowany jest Trubeha, który przechodzi badania lekarskie. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Białka.
W sezonie 2016/2017 mecz w Rybniku zakończył się remisem 1:1, strzelali Gładkowski;Korczyński a w Stalowej Woli górą była Stal , która wygrała 2:0. Bramki w tym meczu zdobywali Dziubiński i Gębalski.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni