Po punkty do Rybnika.

W piątkowy wieczór piłkarze Stali Stalowa Wola zagrają o drugoligowe punkty w Rybniku z miejscowym ROW 1964. Mecz na Stadionie Miejskim rozpocznie się o godzinie 18. W ekipie zielono-czarnych zabraknie Mohameda Essama.

-Strata Essama jest dla nas bardzo dotkliwa. Będziemy się starali, wiem że jest taka możliwość, po odbyciu części kary przez zawodnika o anulowanie reszty. Trudno powiedzieć jak to się skończy, ale na razie trzeba układać życie boiskowe bez Essama. Czy kara dla niego jest zbyt surowa? Myślę, że tak, trzeba wziąć pod uwagę całokształt, skoro on dostał tyle, to połowa zawodników Kotwicy powinna dostać czerwone kartki – komentuje Rafał Wójcik, trener Stali Stalowa Wola.
Egipcjanin z formacji ofensywnej musi odcierpieć karę za wydarzenia z końcówki spotkania z Kotwicą. Odwołany mecz z Rakowem sprawił, że drużyna zielono-czarnych miała kilka dni więcej na spokojny trening niż rywal z Rybnika. Chory Mateusz Kolbusz miał czas na to aby się wyleczyć. Poza tym nikt nie będzie pauzował w tym spotkaniu za nadmiar żółtych kartek.
Rybnicka drużyna prezentuje się już lepiej niż na początku rundy jesiennej. Choć do tego, aby zadowolić kibiców oraz działaczy klubu jest jeszcze daleko. Trenerem drużyny jest dobrze znany w całym kraju były piłkarz i trener GKS-u Katowice, Piotr Piekarczyk. Wśród najważniejszych piłkarzy w układance trenera Piekarczyka warto wymienić bramkarza Daniela Kajzera, pomocników Sebastiana Siwka oraz Szymona Jarego i obrońcę Dawida Gojnego. Rybnicka drużyna w tabeli drugiej ligi zajmuje trzynaste miejsce z dorobkiem 14 punktów. Jak na razie na własnym stadionie ROW zdobył zaledwie cztery punkty. Jedna wygrana i jeden remis to mizerny wynik, zatem wszyscy fani Stali mogą liczyć na to, że ich drużyna zdobędzie w Rybniku punkty. Wszystko zweryfikuje boisko.
Do tej pory ROW i Stalówka grały ze sobą sześć razy. Bilans: 2 wygrane Stali, 2 remisy i 2 porażki. Bilans bramkowy: 5-8. W sezonie 2015/2016 Stal zremisowała na własnym stadionie 0:0 i przegrała 0:3 w Rybniku.

Dostęp do transmisji live można zakupić na stronie:
http://slaskie.tv/ppv-row-1964-rybnik-stal-stalowa-wola

Transmisja na żywo meczu ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola. Początek w piątek 28.10.2016 o godz. 17:50.
Decyzją klubu ROW 1964 Rybnik cena dostępu wynosi 13zł.
Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny!
Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl). Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem aby nie spóźnić się na transmisję.
Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv

Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni