Po punkty do Pruszkowa.

W 15. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi Stal zagra ze Zniczem w Pruszkowie.
Mecz rozegrany zostanie czwartek o  godzinie 19:00.
„Zielono – Czarni” w ostatnim pojedynku ligowym pokonali Rozwój w Boguchwale 4:0. Po 17. kolejkach Stal zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 puktów. Nasz zespół ma na koncie sześć zwycięstw, dwa remisy i sześć porażek. Pięciu porażek nasz zespół doznał na wyjeździe. Czas na zmianę i przełamanie pod tym względem.
Znicz po 14. kolejkach  zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Pruszkowianie wygrali pięć spotkań , sześć razy remisowali i doznali zaledwie trzech porożek. W trzech ostatnich meczach żółto-czerwoni zdobył 5 puntów, zremisowali u siebie z Olimpią 1:1, wygrali w Katowicach z Rozwojem 1:3 i zremisowali w Łęcznej 2:1.
Od 2007 roku Stalówka grała ze Zniczem na centralnym szczeblu rozgrywek 20 razy. Bilans tych meczów wypada korzystnie na korzyść drużyny z Pruszkowa, która wygrywała 8 razy. Stal wygrała 7 pojedynków a 5 spotkań zakończyło się podziałem punktów. Dzisiaj czas na wyrównanie statystyk i komplet punktów.
W ostatnich dwóch meczach górą byli zielono-czarni wygrywając 3:1 w Pruszkowie i 2:0 u siebie.
Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe. 

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni