Po punkty do Legionowa.

Rozgrywki ligowe są już na finiszu. Do rozegrania zostało cztery kolejki. 
Już w niedzielę-13.05 o godzinie 17:00 Stal zagra w Legionowie z Legionovią.
Zespół z Legionowa po 29. rozegranych kolejkach zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 26. punktów. Legionovia ma na koncie 7 zwycięstw, 5 remisów i 17 porażek. 1 maja w zespole nastąpiła zmiana trenera,  Roberta Pevnika SVN zastąpił na ławce Bartosz Tarachulski. Pod wodzą nowego szkoleniowca Legionowia rozegrała dwa mecze. Po porażce 1:2 z Gryfem na własnym stadionie zespół wywiózł komplet punktów ze Stargardu, gdzie pokonał Błękitnych 0:3. Bramki zdobywali Skwarczek, Szumilas i Rybkiewicz
Stal rozegrała już 30 spotkań w sezonie. W tabeli Nasz zespół jest na 14. miejscu a na swoim koncie ma 34 punkty. Stalowcy nie przegrali w trzech kolejnych meczach (ŁKS-Stal 1:2 ; Siarka-Stal 2:2) a po ostatnim zwycięstwie z Rozwojem 4:1, zielono-czarni wydostali się ze strefy spadkowej i zrobili duży krok w stronę utrzymania. Do końcowego sukcesu jeszcze jednak długa droga. Walka o ligowy byt może trwać do samego końca rozgrywek. Komplet punktów w Legionowie znacznie uprościłby sprawę.
Stalowacy mają 8 zwycięstw, 10 remisów i 12 porażek. W rundzie jesiennej Stal Stalowa Wola wygrała z Legionovią  1:0. Bramkę dla Stali zdobył Mateusz Stąporski.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni