Po punkty do Krakowa.

Już w sobotę-30.09. Nasza Stal zagra kolejny mecz o ligowe punkty. W 11. kolejce spotkań przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Garbarnia Kraków.
Spzostanie rozegrane zostanie w Krakowie, początek godzina 15:00.
Garbarnia jest beniaminkiem i dobrze radzi sobie w rozgrywkach. Krakowianie po 10. kolejkach zajmują 8. lokatę w tabeli z dorobkiem 14. punktów. Piłkarze Garbarni odnieśli cztery zwycięstwa, dwa razy zremisowali i doznali czterech porażek. W ostatniej kolejce podopieczni Mirosława Hajdo przegrali na wyjeździe z Błękitnymi 2:0.
Stal w 10. spotkaniach odniosła tylko dwa zwycięstwa, doznała dwóch porażek i aż sześć razy zremisowała. Z dorobkiem 12. punktów drużyna zajmuje 10. miejsce w tabeli. W ostanim meczu zielono -czarni zremisowali 2:2 z Radomiakiem Radom. Czas na zdobycie kompletu oczek, co udało się ostatni raz w meczu z Wartą, rozegranym na stadionie w Rzeszowie.
W Naszym zespole nie ma żadych kontuzji i wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Białka.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni