Po kolejne trzy punkty! Lech II Poznań na drodze „Stalówki”

W 12. kolejce II ligi Stal Stalowa Wola zmierzy się z Lechem II Poznań. Spotkanie odbędzie się we Wronkach ,w niedzielę 6 października o godzinie 12:00.

Poprzedni tydzień był bardzo udany dla naszej Stali i nie mamy nic przeciwko, aby tak zakończył się i ten. Przypomnijmy tylko, że zielono-czarni wygrali trzy ostatnie mecze – dwa w rozgrywkach II ligi, a jeden w Totolotek Pucharze Polski. Dobra seria zdecydowanie poprawiła humory w naszej ekipie.

Tamten tydzień był mega owocny w naszym wykonaniu. Trzy punkty na Legionovii, przejście do kolejnej rundy Pucharu Polski i po wielu godzinach spędzonych w autobusie zwycięstwo nad Garbarnią. Tylko się cieszyć i koncentrować się na kolejnych meczach – komentował kapitan naszej drużyny, Bartosz Sobotka.

Przed „Stalówką” kolejne wyjazdowe spotkanie. Najbliższym przeciwnikiem naszej drużyny będą rezerwy Lecha Poznań, a więc beniaminek II ligi. To drużyna, która w większości składa się z młodych zawodników. Nie znaczy to jednak, że będzie to rywal łatwy do ogrania. Lech II Poznań zajmuje miejsce tuż nad Stalą – czternaste. Ma 13 punktów (o dwa więcej niż zielono-czarni). W meczach „u siebie” rezerwy Kolejorza odniosły dwa zwycięstwa i dwie potyczki przegrały.

„Stalówka” do Wronek, gdzie odbędzie się to spotkanie, udaje się w dobrych nastrojach i z wiarą w zwycięstwo. – Do końca rundy jedziemy wszędzie po 3 punkty. Przegrywanie już było, teraz czas na zwycięstwa. Limit błędów został wykorzystany z nadwyżką. Na każdy mecz jedziemy teraz zdobywać trzy punkty – podkreśla Szymon Jarosz.

Wszyscy liczymy na to, że nasi piłkarze podtrzymają dobrą passę i do swojego dorobku dopiszą kolejne trzy punkty, dzięki którym będziemy mogli piąć się w II-ligowej tabeli. Mecz Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola odbędzie się w niedzielę, 6 października. Początek spotkania o godzinie 12:00. Mecz poprowadzi Konrad Aluszyk (Toruń).

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni