Piotr Zmorzyński: Wspólnie będziemy dążyć do jednego celu

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Piotrem Zmorzyńskim. Nasz piłkarz został przepytany przez Damiana Wiśniewskiego z portalu echodnia.eu.

Czasy mamy takie, że pierwsze pytanie musi brzmieć, czy z pańskim zdrowiem wszystko dobrze?

Ze zdrówkiem wszystko jest bardzo dobrze, w zespole także nikt nie ma problemów. Oby tak pozostało.

Nie pograł pan jak dotąd dużo w Stali, więc głód gry w piłkę jest u pana duży?

Udało mi się wystąpić tylko w dwóch meczach i to wchodząc na boisko z ławki rezerwowych, więc ten głód gry jest w moim przypadku podwójny. Myślę jednak, że każdy z nas przechodzi przez to w podobny sposób. Każdemu brakuje gry w piłkę, treningów z zespołem i rozgrywek.

Nie należy pan do typa obieżyświata. Wcześniej wiele lat spędził pan w Orlętach Radzyń Podlaski, w Wiśle Puławy uzbierały się dwa kolejne, w Stali także liczy pan na dłuższą przygodę?

Trudno powiedzieć, jak długo będę zawodnikiem Stali, ponieważ kontrakt mam podpisany do czerwca tego roku. Zgadza się jednak, że nie zwiedzam zbyt mocno świata i miejmy nadzieję, że w Stalowej Woli również zostanę na dłużej.

Całość wywiadu TUTAJ (kliknij)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni