Piotr Mroziński: Trzeba jak najszybciej zapomnieć

– W pierwszej połowie powinniśmy ten mecz zamknąć – mówił Piotr Mroziński po przegranym 1:4 meczu ze Zniczem Pruszków. To ten piłkarz strzelił jedynego gola dla „Stalówki” w tym spotkaniu.

Stali Stalowa Wola nie wyszło wyjazdowe spotkanie ze Zniczem Pruszków. Po pierwszej połowie zielono-czarni po golu Piotra Mrozińskiego prowadzili 1:0, lecz po przerwie rywale naszego bramkarza pokonali cztery razy.

W pierwszej połowie powinniśmy ten mecz zamknąć – strzelić dwie, trzy bramki i myślę, że byłoby po spotkaniu. Wychodzimy na drugą część, dostajemy od razu bramkę, później drugą. Wiadomo, Znicz się cofnął. Później próbowaliśmy wyrównać, mieliśmy znowu swoje sytuacje, których nie udało się wykorzystać. W końcówce już za bardzo się otworzyliśmy. Strzelili nam dwie bramki, a na pewno mogli strzelić jeszcze jedną – komentował strzelec gola.

Straciliśmy bramkę, przeciwnik poszedł za ciosem i strzelił nam drugą. Później, tak jak już mówiłem, grali niżej, było nam ciężej i stąd ten wynik właśnie – dodał.

Teraz przed Stalą spotkanie z Gryfem Wejherowo. – Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu ze Zniczem. Jeśli będziemy o nim myśleć, to przyjedzie Gryf Wejherowo i przegramy z Gryfem. Jak najszybciej zapominamy i w poniedziałek wracamy do pracy, i gramy o trzy punkty – podsumował Piotr Mroziński.