Piłkarze „Stalówki” przedłużyli kontrakty!

Stal Stalowa Wola PSA informuje, że wszystkie kończące się w czerwcu kontrakty z zawodnikami Stali zostały przedłużone.

Wszyscy zawodnicy Stali Stalowa Wola PSA zadeklarowali dalsze reprezentowanie zielono-czarnych barw i przedłużyli swoje umowy z klubem, które w kilku przypadkach wygasały 30 czerwca.

– Dążyliśmy do tego by żadne sprawy poza boiskowe nie zaprzątały głowy zawodnikom. Przed klubem i drużyną ważny okres i na nim chcemy się teraz w stu procentach skupić. – mówi dyrektor sportowy „Stalówki” Wojciech Fabianowski.

Na „finiszu” są również rozmowy z klubami, z których wypożyczeni do Stali są ofensywni piłkarze, napastnik Adrian Szczutowski oraz pomocnik Bartłomiej Ciepiela.

– Jesteśmy już po słowie z Wisłą Płock w sprawie przedłużenia o miesiąc wypożyczenia Adriana oraz z Legią Warszawa, której zawodnikiem jest Bartek. W tych dwóch przypadkach czekamy tylko na sfinalizowanie spraw formalnych związanych ze stosownymi dokumentami. – mówi dyrektor sportowy „Stalówki” Wojciech Fabianowski.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni